fot1

Dla kogo jest Lingspot.tv ?

Idea powstania serwisu Lingspot.tv wiąże się z potrzeby ciągłego doskonalenia języka obcego, bez względu na stopień zaawansowania.  W Lingspot.tv lektorzy językowi oferują możliwość odbywania z nimi konwersacji w trybie online.  Prowadząc np. konwersację po angielsku przez Internet obie strony oszczędzają pieniądze i czas.

Uczeń posiada do dyspozycji wyszukiwarkę zarówno lektorów, jak i konwersacji.  Dzięki temu jest w stanie dopasować ofertę do indywidualnego zapotrzebowania.  Korzystanie z wyszukiwarki pozwala uczniowi znaleźć interesujący go termin zajęć. Bardzo ważne z punktu widzenia ucznia jest to, że może wykupić TYLKO jedne zajęcia, nie decydując się na cały kurs.  Nauka z Lingspot.tv nie wiąże się bowiem dla ucznia z koniecznością podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Co istotne, w zależności od lektora i jego doświadczenia zawodowego, zróżnicowane są również ceny zajęć.

Lingspot.tv może być wykorzystywany przez każdego, kto doraźnie potrzebuje podreperować umiejętność mówienia w języku obcym, jak i dla osób, które w ten sposób chcą uzupełnić naukę prowadzoną na kursach językowych.

Jest to doskonałe narzędzie dla:

– osób pracujących w obcym języku
– osób wybierających się w podróż
– osób wyjeżdzających do pracy za granicą
– osób przygotowujących się do matury/egzaminu
– osób przed rozmową kwalifikacyjną
– osób, które nie chcą tracić kontaktu z językiem
– osób z psychiczną „blokadą” w mówieniu

Dzięki Lingspot.tv bez ŻADNYCH formalności każda z tych osób, w krótkim czasie będzie mogła umówić i przeprowadzić konwersacje z interesującego go języka.

Zobacz komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *